ZABIEGI NAWILŻAJĄCE jelenia góra

ZABIEG NAWILŻAJĄCY

  Zabieg stworzony z myślą o pielęgnowaniu cer suchych i odwodnionych. Preparaty dwukierunkowo nawilżają skórę: wiążą cząsteczki wody w naskórku oraz odbudowują płaszcz hydrolipidowy. Głównym składnikiem kosmetyków jest wysokozaawansowany, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy o silnych właściwościach higroskopijnych oraz mukopolisacharydy. Efektem pozabiegowym jest doskonale nawodniona, napięta i gładka skóra.

  Cena za zabieg: od 90zł

ZABIEG redukujacy przebarwienia jelenia góra

ZABIEG REDUKUJĄCY PRZEBARWIENIA

  Specjalistyczny zabieg opracowany w celu skutecznej walki z przebarwieniami i zmarszczkami. Wyselekcjonowane składniki aktywne o udowodnionym działaniu depigmentacyjnym zastosowane w preparatach rozjaśniają przebarwienia o różnej etiologii i hamują ich powstawanie w szczególnie predysponujących okresach życia. Stabilna witamina C, arbutyna, wyciągi roślinne: z lukrecji gładkiej, morwy białej, tarczycy bajkalskiej i brzoskwini oraz filtry UV blokują aktywność tyrozynazy, syntezę melaniny, działają przeciwzapalnie, neutralizują wpływ wolnych rodników i promieniowania słonecznego a także hamują zewnątrzpochodne starzenie się skóry. Efektem serii zabiegów jest jednolita i gładka skóra.

  Cena za zabieg: od 100zł

zabieg dla cery naczynkowej jelenia góra

ZABIEG DLA CERY NACZYNKOWEJ

  Zabieg stworzony z myślą o pielęgnacji cery wrażliwej, często reagującej zaczerwienieniem, ze skłonnością do rozszerzania się naczyń krwionośnych, a także w przypadku występowania trądziku różowatego. Seria kosmetyków oparta jest przede wszystkim na flawonoidach, znanych z silnego działania antyoksydacyjnego. Zastosowane w preparatach rutyna, kasztanowiec zwyczajny, arnika górska działają przeciwobrzękowo oraz wzmacniają kruche naczynia krwionośne. Dzięki niezwykle bogatemu spektrum działania alg brunatnych, cera po zabiegu jest delikatnie rozjasniona, podrażnienia skórne ukojone. Skóra jest chroniona przed nadmiern,a utratą wilgoci. Systematyczna pielęgnacja zwęża delikatnie rozszerzone naczynia krwionośne, hamuje procesy zpalne skóry oraz chroni ją przed negatywnym oddziaływaniem środowiska.

  Cena za zabieg: od 110zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Zapytaj o cokolwiek chcesz, lub umów się na zabieg- odezwiemy się, aby potwierdzić termin :)
Dziękujemy!
Opentime:      8:00am -11:30am  /  2:00pm-5:30pm  /  7:00pm-10:00pm`