ZABIEGI odmładzające jelenia góra

ZABIEG Z PIERWSZYMI OZNAKAMI STARZENIA SIĘ SKÓRY

  Zabieg stworzony z myślą o profilaktyce i redukcji pierwszych objawów starzenia się skóry. Głównym składnikiem serii kosmetyków jest pseudobotulina, która ma zdolność oddziaływania na zakończenia nerwowe skóry, powodując rozluźnienie napięcia mięśni, a tym samym spłycenie zmarszczek mimicznych. Dzięki zawartości wyspecjalizowanego kompleksu liposomowego VTA skóra odzyskuje jędrność, sprężystość i elastyczność. Skóra jest wyraźnie młodsza, rozświetlona i napięta.

  Cena za zabieg: od 100zł

ZABIEG na menopauzde jelenia góra

ZABIEG DLA KOBIET W WIEKU OKOŁOMENOPAUZALNYM

  Idealny zabieg dla cery dojrzałej. Składniki aktywne zawarte w serii zostały dobrane tak, aby jak najskuteczniej bronić skórę przed procesem starzenia hormonalnego i chronologicznego, poprzez wpływanie na receptory estrogenowe zawarte w skórze. podczas zabiegu stosujemy silnie regenerujące produkty przeciwzmarszczkowe, które wzmacniają barierę lipidową naskórka i bardzo skutecznie spowalniają proces starzenia się skóry.

  Cena za zabieg: od 100zł

zabiegi odmładzające w jelenia góra

ZASTRZYK ENERGII

  To zabieg o intensywnym działaniu przeciwstarzeniowym i wzmacniającym naturalne mechanizmy obronne skóry. Przeznaczona szczególnie dla kobiet po 35 roku życia, które na co dzień narażone są na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Zawarte w kosmetykach peptydy i karboksymetyloglukan przyspieszają produkcję kolagenu oraz hamują jego degradację. Efektem zabiegu jest naprawa mikrouszkodzeń komórek skóry, poprawa jej gęstości oraz redukcja i wygładzenie zmarszczek.

  Cena za zabieg: od 100zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG LUB ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ

Zapytaj o cokolwiek chcesz, lub umów się na zabieg- odezwiemy się, aby potwierdzić termin :)
Dziękujemy!
Opentime:      8:00am -11:30am  /  2:00pm-5:30pm  /  7:00pm-10:00pm`